ﺳﻪشنبه ، 27 مهر ، 1400
پرسش های متداول
جستجو : بازنمودن همه

قبل از ثبت نام

با سلام آیا برادر یا خواهر ، پدر و مادر همسر خود را می توانم به مجموعه ها ببرم و ثبت نام کنم ؟

بله . هر مجموعه ای تابع شرایط خود می باشد فقط طبق شرایط اعلامی پذیرش خواهد شد و ثبت اسامی آنها با وابستگی سایر محارم الزامی است .

چه نوع پرسنلی مجاز به ثبت نام هستند ؟

پرسنلی که نوع استخدامشان قضات ، پیمانی ، رسمی ، قرارداد کارمعین و کارآموزان قضائی باشند و بقیه پرسنل اعم از قرارداد مشاغل کارگری ، سازمان بازرسی ، پزشکی قانونی و ... مجاز به ثبت نام نیستند

آیا بازنشسته ها ، پرسنل روزمزد ، قرارداد مشاغل کارگری ، کارآموزان قضایی هم می توانند از این سامانه استفاده نمایند ؟

متاسفانه پاسخ منفی است و فقط پرسنل قضات ، رسمی ، پیمانی و قرارداد کارمعین قوه قضاییه می توانند از این امکانات استفاده نمایند .

آیا من می توانم از سهمیه دیگر همکاران برای ورود به مجموعه استفاده کنم یا خیر ؟

خیر - طبق بخشنامه و شرایط پذیرش حضور ثبت نام کننده (پرسنل دستگاه قضائی) جهت استفاده از امکانات در مجموعه الزامی است.

کار با سامانه

رمز ورود یا کد پرسنلی ام را قبول نمی کند و وارد سامانه نمی شوم ؟

کد پرسنلی شما در حکمتان درج شده ، قضات با عدد 8 یا 7 یا 6 و کارمندان با 9 شروع می شود ضمنا کد پرسنلی در حکم کارگزینی یا پشت کارت شناسایی شما درج شده لطفا دقت کنید

شما از سهمیه خود استفاده کرده اید و مجاز به ثبت نام نیستید ، این پیغام چیست ؟

این پیام بدین معنا است که شما از سهمیه خود در یکی از بازه ها اقدام نمودید و می توانید از منوی بالای صفحه کاربری خود به قسمت لیست سفارشات رفته و سفارش خود را مشاهده نمایید

سلام من در انتخاب تاریخ اشتباه کردم ، آیا می توانم آنرا اصلاح کنم یا انصراف بدهم ؟

با سلام - خیر - شما امکان اصلاح تاریخ را ندارید ولی از فرم تماس با ما در نوار بالای این صفحه می توانید درخواست خود را برای ما با ذکر تاریخ جدید اعلام نموده تا بررسی شود - ضمنا این درخواست باید 72 ساعت قبل از تاریخ ورود درج شده در معرفینامه ثبت نامی شما باید باشد

اگر من بیشتر از تعداد ثبت نامی در معرفینامه ام همراه داشته باشم و به مجموعه مراجعه کنم مشکلی دارد ، چه می شود ؟

باتوجه به ظرفیت مجموعه نهایتا برای هر یک از پرسنل قوه قضائیه حداکثر 5 نفر همراه تعیین شده و سوبسید اختصاص یافته بیشتر از این نمی باشد و در صورت مراجعه با بیش از تعداد ثبت نامی از ورود همراهان اضافی جلوگیری بعمل خواهد آمد و شامل جریمه و هزینه آزاد ( خارج از سوبسید ) می شود .

آیا با دریافت معرفینامه ثبت نام من قطعی است و نیاز به تشریفات اداری دیگر ندارم ؟

بله - زمانی ثبت نام شما قطعی است که معرفینامه (فاکتور) خود را دریافت نمائید و نیازی به تشریفات دیگر ندارد .

آیا من می توان هم در مجموعه سرعین و هم در ساری برای امسال ثبت نام نمایم ؟

بله شما می توانید از هر مجموعه در سال یکنوبت بصورت مجزا استفاده نمایید ولی نباید تاریخ های آن مشابه باشد ( البته در صورت تعیین تاریخ تکراری با پیام سیستم مواجه می شوید) .

با سلام - من در حال ثبت نام بودم متاسفانه سیستم اینترنت قطع شد ، و وقتی دوباره وارد شدم اعلام کرد شما از سهمیه تان استفاده کردید ، من چکار باید بکنم ؟

سلام - اگر به هر علتی بدون ثبت نام قطعی از سیستم خارج شدید می توانید بعد از ورود به صفح کاربری تان به قسمت لیست سفارشات رفته و سفارشناقص خود را ویرایش یا حذف نمایید .

باسلام - آیا با کارتهای بانک ملی یا عضو شتاب می توان از طریق آنلاین وجه را پرداخت نمود ؟

بله - با هر کارت بانکی که عضو شبکه شتاب باشد می توان از طریق آنلاین وجه را پرداخت نمود و باید مشخصات زیر را داشته باشید :
1- رمز دوم کارت
2- شماره CCV2 (ک پشت کارت حک شده )
3-تاریخ اعتبار کارت
4-شماره کارت اعتباری

به هنگام ثبت نام و پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و کم شدن مبلغ اعلامی از حسابم سیستم قطع و شماره رهگیری و معرفی نامه دریافت نگردید چه باید کرد؟

در اینصورت ابتدا از طریق تلفنهای پشتیبانی بانک مورد نظر
- شرکت دامون ( بانک ملی ) : 22267870 الی 9
- بانک پارسیان : 22661761 الی 7
پیگیری و اگر به نتیجه نرسیدید بعد از 48 ساعت اگر پول بحساب شما برنگشت می توانید از طریق سامانه پرسش پیگیری نمائید .

ثبت نام در مجتمع سرعین حداقل چند نفر است و هزینه آچگونه محاسبه می گردد ؟

همکار گرامی ، حداقل تعداد ثبت نام کنندگان در سرعین 2 نفر و حداکثر 6 نفر بزرگسال می باشد و هزینه آن بصورت خودکار از طریق سامانه اعلام خواهد شد .

در صورتیکه با مشکل رمز عبور مواجه شدم چکار کنم ؟

همکار گرامی
نکته مهم : اگر از تاریخ 6-12-90 برای ورود به سامانه با مشکل مواجه شده اید از طریق زیر نسبت به دریافت رمز ورود اقدام نمایید .
لطفا فقط یکی از شیوه های زیر را انتخاب کنید .
روش اول - ارسال کد پرسنلی (فقط کدپرسنلی) مندرج در فیش حقوقی یا کارت خود به شماره 30001300130013 از طریق تلفن همراه و منتظر دریافت پاسخ از طریق پیامک باشید .
نکته : در صورتیکه از تاریخ فوق به بعد وارد سامانه شده و ایمیل خود را ثبت کرده باشید جهت دریافت رمز عبور بایستی از قسمت رمز عبور خود را فراموش کرده ام مراجعه کنید ودیگر از طریق پیام کوتاه نمی توانید رمز جدید را بگیرید .
روش دوم - ورود اطلاعات از طریق سامانه پرسش و پاسخ و دریافت پاسخ در کمتر از 24 ساعت .
توجه داشته باشید پس از اولین بار ورود به سامانه الزاما بایستی نسبت به ثبت تلفن همراه خود اقدام کنید و جهت سهولت در ارتباط ما با شما می توانید پست الکترونیک خود و یا رمز عبور خود (اختیاری) را ثبت کنید .
خواهشمند است از مراجعه حضوری و تماس با تلفنهای این اداره کل خودداری نمائید .

سلام من فیش را پرداخت کردم و حال باید چکار کنم ؟

شما بعد از دریافت پیش فاکتور باید مبلغ را پرداخت و شماره فیش ، کد شعبه و تاریخ فیش را با مراجعه به لیست پرداخت باید ثبت نمایید و منتظر تایید آن باشید و در صورتیکه فیش خود را ثبت نکنید ثبت نام شما باطل می گردد .

معنی وازه های پرداخت آنلاین ، پرداخت غیرآنلاین ( از طریق فیش ) ، پیش فاکتور و معرفینامه (فاکتور) چیست ؟

پرداخت آنلاین : به معنی انتخاب پرداخت شما از طریق کارت بانکی می باشد و بعد از پرداخت و تایید بانک معرفینامه برای شما صادر می شود (این بهترین و کوتاه ترین راه برای ثبت نام است )
پرداخت غیرآنلاین ( از طریق فیش ) : پرداختی است که بصورت آنلاین نبوده و شما بعد از انتخاب مرحله نقدی پیش فاکتور میگیرید و سپس مبلغ اعلامی را به شماره حساب اعلام شده واریز و سپس برای ثبت آن به سامانه مراجعه نماییدو منتظر تایید آن باشید (بعد از 48 ساعت ) .

من از پرسنل قوه قضائیه هستم و نمی توانم وارد سامانه بشوم ، علت چیست ؟

بعلت ارسال لیست پرسنل قضات از طرف کارگزینی قضات قوه قضائیه بصورت ناقص ( نداشتن کدملی ) در سیستم خواهشمند است قضات محترم جهت ورود به سامانه تا ارسال کامل اسامی آنها فعلا در دو قسمت نام کاربر و رمز ورود کد پرسنلی خود را وارد نمایند

من اطلاعات کافی در خصوص کار با این سامانه را ندارم ؟

همکارمحترم شما می توانید جهت کار با سامانه دفترچه راهنمای استفاده از ســـامانه ثبت نام اینتـــــرنتی را دانلود نمائید . لازم بذکر است ابتدا بایستی از نصب بودن برنامه adobe reader بر روی دستگاه رایانه خود اطمینان حاصل کنید .

من ثبت نام کردم برای 3 نفر و معرفینامه هم گرفتم و می خواستم دو نفر دیگر به همراهانم اضافه کنم ، چکارباید بکنم ؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد ، وقتی شما معرفینامه دریافت می کنید ثبت نامتان قطعی شده و امکان اصلاح آنرا ندارید . قبل از ثبت نام بایستی دقت فرمائید .

من چگونه و از چه طریقی می توانم درخواست برای آن اداره کل بفرستم ؟

همکار گرامی ، شما از دو طریق می توانید به با ما در ارتباط باشید و درخواست یا نظرات و انتقادات خو را ارسال نمایید :
از طریق قسمت تماس بالا در بالای این صفحه و دریافت پاسخ در کمتر از 24 ساعت روی پست الکترونیک خود
ارسال درخواست کامل بهمراه ذکر تلفن همراه از طریق نمابر بشماره 66486446 و دریافت پاسخ طی 72 ساعت دیگر
آیتمی وجود ندارد