یکشنبه ، 30 شهریور ، 1399
اطلاع رسانی
کد خبر: 70   |  دفعات بازدید : 7470   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

راهنمای استفاده از سامانه پیام کوتاه

29 بهمن, 1391
راهنمای استفاده از سامانه پیام کوتاه
باطلاع می رساند کاربرانی که جهت ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی با مشکل مواجه می شوند می توانند از طریق زیر رمز عبور خود را دریافت نمایند .


   - ارسال کد پرسنلی (فقط کدپرسنلی) مندرج در فیش حقوقی ، کارت  شناسایی یا حکم کارگزینی به شماره 30001300130013  از طریق  کلیه خطوط  تلفن همراه و منتظر دریافت پاسخ از طریق پیامک باشید .


      درحال حاضر تنها اطلاعات پرسنل قضات و کارآموزان قضایی بر روی سامانه پیامک بروزرسانی شده و اطلاعات کارکنان رسمی - پیمانی و قرارداد کارمعین از روز 5شنبه مورخ 10-12-91 بروزرسانی خواهد شد ( پرسنل مشاغل کارگری مشخص فعلا نمی توانند از سامانه ثبت نام استفاده نمایند ) .


راهنمای استفاده : 
  • با هر یک از خطوط تلفن همراه در یک روز می توانید فقط یکبار پیامک بفرستید ، سامانه پاسخگویی بصورت خودکار فقط به اولین پیام شما که از یکی از خطوط تلفن همراه ارسال شده است پاسخ خواهد داد و بقیه ارسالی ها را رد خواهد کرد .
  • کد پرسنلی بایستی فقط شامل عدد باشد ( بصورت انگلیسی ) و درصورت ترکیب با اعراب یا حروف با پیام کد وارد شده اشتباه است مواجه می شوید .
  • درصورتیکه کدپرسنلی را بدون اشتباه ارسال نمایید و اطلاعات شما در سامانه وجود نداشته باشد با پیام اطلاعات شما در سیستم موجود نیست روبرو خواهید شد ، در این حالت شما می توانید تصویر حکم کارگزینی تان را از طریق سامانه پرسش و پاسخ برای ما ارسال نمایید تا بررسی و ظرف 24 ساعت پاسخ برای شما ارسال شود ( تذکر درصورتیکه اطلاعات شما در سامانه باشد و بیهوده اقدام به ارسال تصویر حکم نمایید پاسخ شما داده نخواهد شد )
راهنمای استفاده از سامانه پیام کوتاه
جستجو
آرشیو اخبار