یکشنبه ، 30 شهریور ، 1399
اطلاع رسانی
کد خبر: 69   |  دفعات بازدید : 20906   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

شرایط استفاده از مجموعه فرهنگی ، آموزشی خزرآباد ساری و مجتمع آبدرمانی سرعین در سال 1392

18 بهمن, 1391
شرایط استفاده از مجموعه فرهنگی ، آموزشی خزرآباد ساری و مجتمع آبدرمانی سرعین در سال 1392

     شرایط کلی و نحوه استفاده از مجموعه فرهنگی ، آموزشی خزرآباد ساری و مجتمع آبدرمانی سرعین در سال 1392 برای همکاران قضائی و اداری ( اعم از رسمی ، پیمانی و قرارداد کارمعین ) بشرح زیر اعلام می گردد :

با توجه به تقاضای بسیاری از خانواده ها و کارکنان شریف دستگاه قضائی مبنی بر ضرورت حفظ شئونات اسلامی برای بانوان و خانواده محترم آنان و همچنین ایجاد محیطی مناسب جهت بهره برداری بیشتر از فضای فراهم شده رعایت حجاب اسلامی با پوشش حجاب برتر (چادر) برای بانوان محترم از بدو ورود الزامی می باشد و در صورت عدم استفاده چادر توسط بانوان از ورود و تردد جداً جلوگیری بعمل خواهد آمد .

1- استفاده از مجموعه ها و اطلاع از شرایط آنها تنها از طريق مراجعه و ثبت نام در پایگاه اینترنتی  www.ekoef.ir ، دریافت کدرهگیری و معرفینامه اینترنتی امکان پذیر خواهد بود  .

2- ثبت نام از روز شنبه مورخ 12/12/1391 ساعت 11 صبح آغاز می شود .

3- داشتن اطلاعات شماره پرسنلی ( مندرج در حکم کارگزینی یا پشت کارت شناسایی ) و کدملی جهت ورود به سایت ثبت نام اینترنتی الزامی است .

4- ثبت مشخصات همراهان در هنگام ثبت نام الزامی بوده ، ضمناً همراهان بایستی از خانواده درجه یک سرپرست ( اعم از همسر ، فرزند ، پدر و مادر سرپرست خانوار ، پدر و مادر همسر ) باشند در غیر اینصورت از پذیرش میهمان جلوگیری بعمل خواهد آمد . (تعداد نفرات در شرایط ورود به هر مجموعه مشخص شده است)

5- همراه داشتن کارت شناسائی معتبر، کارت ملی یا شناسنامه برای تمامی استفاده کنندگان الزامی است.

6- هزينه استفاده ازمجموعه براي هرنفربا استفاده از کلیه كارت هـاي الكترونيكي بانكهاي عضـو شبکه شتاب و یا ثبت فیش از طريق پایگاه اینترنتی قابل پرداخت خواهد بود ، ضمناً در صورت ثبت نام و عدم مراجعه به هیچ عنوان وجه آن عودت داده نخواهد شد . (هزینه ثبت نام و اقامت توسط سیستم بصورت خودکار اعلام می شود)

7- هر یک از پرسنل دسـتگاه قضائی ( اعم از قضات ، رسمی ، پیمانی و قرارداد کار معین ) در یکسال فقط یکبار حق استفاده از هر مجموعه را دارند ودر سـال بعد در صورتیکه اولویت با دیگر پرسنل آن  استان نباشد امکان استفاده را نیز خواهند داشت .

8- حضور ثبت نام کننده (پرسنل دستگاه قضائی) جهت استفاده از امکانات در مجموعه ها الزامی است.

9- حداقل مدت استفاده از مجموعه ها یک شب و حداکثر 3 شب خواهد بود .

                                                                                                           ورود به صفحه ثبت نام

 

شرایط استفاده از مجموعه فرهنگی ، آموزشی خزرآباد ساری و مجتمع آبدرمانی سرعین در سال 1392
جستجو
آرشیو اخبار