یکشنبه ، 30 شهریور ، 1399
اطلاع رسانی
کد خبر: 493   |  دفعات بازدید : 12440   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

فراخوان بروزرسانی کارت های رفاهی (سامانه جدید)

02 بهمن, 1397
فراخوان بروزرسانی کارت های رفاهی (سامانه جدید)

کارت رفاهی ( سامانه جدید ثبت نام کارت استخر و استفاده از مراکز اقامتی رفاهی )

 

همکار گرامی با توجه به راه اندازی قسمت مربوط به کارت رفاهی در سامانه رزرواسیون اداره رفاه و تامین اجتماعی معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه از تاریخ 16 دیماه 1397 نظر شما را به نکات و روند ثبت نام در سامانه جدید جلب می نماییم : 

* مدارک لازم جهت صدور کارت رفاهی : 

1- همراه داشتن آخرین فایل عکس 4 * 3 با زمینه سفید و پسوند JPG  

2- در صورت داشتن همراه ذکور ( بالای 6 سال و پایین تر از 18 سال ) همراه داشتن آخرین فایل عکس 4 * 3 با زمینه سفید و صفحه اول شناسنامه فرزند با پسوند JPG 

3- انتخاب محل تحویل کارت تهران ، مشهد ، شیراز ، سرعین ( در صورت انتخاب محل تحویل کارت شما بعد از صدور حداکثر تا یک هفته بعد به آن محل بنشانی های ذیل ارسال می گردد )

4- واریز آنلاین هزینه کارت رفاهی با مبلغ مصوب اعلامی سیستم ( همراه داشتن اطلاعات کارت بانکی ، رمز دوم کارت ، CVV2 و تاریخ انقضا الزامی است )

5- اعتبار کارت رفاهی از تاریخ تایید تنها 6 ماه می باشد و در مرحله بعد و برای 6 ماه بعدی بایستی نسبت به تمدید و تحویل کارت قبلی جهت کارت جدید اقدام نمایید .

6- بعد از پرداخت صحیح به مرحله منتظر تایید هدایت می شوید و بعد از تایید ( یا هر مرحله ای ) از طریق پیامک یا مشاهده آخرین وضعیت کارت رفاهی روند صدور را پیگیری نمایید .

عدم اجرای صحیح هر یک از مراحل فوق در روند صدور کارت رفاهی شما را با مشکل و ویرایش مجدد مواجه می کند و در صورت تایید اطلاعات حداکثر تا 15 روز بعد از ورود اطلاعات کارت شما آماده تحویل ( درمحل تعیین شده ) خواهد بود .

محل تحویل کارت : تهران : اداره رفاه و تامین اجتماعی - مشهد : هتل میلاد - شیراز : مجتمع شاهچراغ و سرعین : هتل آبدرمانی سرعین خواهد بود .

تذکر : کلیه همکاران محترمی که کارت رفاهی آنها منقضی شده است می توانند ثبت نام مجدد نمایند 

* مراحل کارت رفاهی بشرح ذیل می باشد :

درخواست صدور کارت : با کلیلک بر روی این قسمت می توانید به مرحله تکمیل اطلاعات صدور کارت رفاهی وارد شوید ( در صورت تکمیل اطلاعات و داشتن کارت رفاهی دارای اعتبار این قسمت غیر فعال می گردد ) 

ویرایش اطلاعات کارت : در صورتیکه کارت شما بعد از تکمیل مرحله قبل دارای نقص باشد یا تقاضای اضافه نمودن همراه مجاز را داشته باشید این قسمت فعال می گردد .

درخواست تمدید کارت :  این قسمت زمانی که یک ماه به انقضاء کارت قبلی شما رسیده باشد و نیاز به تغییر نداشته باشید فعال می گردد .

درخواست کارت المثنی : این قسمت جهت صدور کارت المثنی ( در صورت مفقودی کارت قبلی ) فعال و قابل استفاده خواهد بود .

مطالعه راهنمای بالای صفحه ?  شما را در روند ثبت نام یاری می نماید ( ضمنا اعتبار کارت های رفاهی 6 ماه خواهد بود )

در تمامی مراحل به پاسخ خودکار سیستم (آخرین وضعیت) که در ذیل صفحه کارت رفاهی مشخص می باشد توجه فرمایید .

جهت ورود به سامانه رزرواسیون و ثبت نام کارت رفاهی اینجا کلیلک نمایید

فراخوان بروزرسانی کارت های رفاهی (سامانه جدید)
جستجو
آرشیو اخبار