چهارشنبه ، 1 خرداد ، 1398
اطلاع رسانی
کد خبر: 468   |  دفعات بازدید : 6700   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

اطلاعیه در خصوص اشکالات ورود به سامانه رزرواسیون

20 مرداد, 1396
اطلاعیه در خصوص اشکالات ورود به سامانه رزرواسیون

با طلاع می رسانیم 

در صورت عدم ورود به سامانه رزرواسیون معاونت اجرایی در یکی از وضعیت های زیر قرار دارید و می توانید به طریقی که اعلام شده اقدام نمایید ، خواهشمندیم از تماس با تلفن های این اداره اکیدا خودداری نمایید و تنها از طریق روش های زیر اقدام فرمایید :

1- جدیدالستخدام هستید : همکاران عزیزی که در این شرایط قرار دارند بایستی منتظر ارسال لیست از کارگزینی باشند این روند یکم تا پنجم اول هر ماه در سامانه بروزرسانی خواهد شد ، یادآوری شویم تماس و پیگیری تلفنی هیچ تاثیری در روند بروزرسانی اطلاعات نخواهد داشت .

2- رمز ( گذرواژه ) عبور خود را می توانید تغییر دهید : این دسته عزیزان از طریق سامانه پیامکی به روش زیر اقدام نمایند ( تذکر : باید پیامهای تبلیغاتی برای سیمکارت شما فعال باشد ) :

1- دریافت رمز عبور : شما می توانید با ارسال کد    کدپرسنلی:12 (از چپ به راست) از رمز پیش فرض خود اطلاع یابید .

2- تعویض رمز : در صورتیکه نیاز به تعویض رمز داشته باشید بصورت پیامکی می توانید رمز ورود خود را تعویض نمایید . در این حالت باید کد رمز جدید:کدپرسنلی:11 (از چپ به راست) را به سامانه فوق ارسال نمایید .

 

3- بازنشسته هستید : در صورتیکه از سال 1395 به بعد بازنشسته شده اید می توانید حکم کارگزینی خود را از طریق سامانه ارسال پرسش و پاسخ جهت بروز رسانی ارسال نمایید .


4- رمز ( گذرواژه ) خود را فراموش کردید : پس از ورود به سامانه رزرواسیون از گزینه گذرواژه را فراموش کردم در قسمت سمت چپ پایین صفحه ورود به سیستم را وارد شده و تلفن همراه خود را وارد نمایید و سپس دکمه بررسی را بزنید اگر شماره همراه شما در سیستم ثبت شده باشد اعلام می کند ولی اگر با گزینه اطلاعات شما یافت نشد روبرو شدید می توانید از طریق سامانه پرسش و پاسخ ( در صفحه اول پورتال اطلاع رسانی ) تقاضای رمز جدید نمایید .

 

تذکر : همکارانی که غیبت ، انفصال ، انتقال ، ماموریت ، مرخصی بدون حقوق را دارا هستند در سامانه غیر فعال هستند ضمنا کلیه امکانات مجتمع های فرهنگی رفاهی معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه برای پرسنل سازمانهای تابعه میسر نمی باشد .


کلمات کلیدی و پرکاربرد با کلیک برروی کلمات زیر به صفحه مربوطه هدایت می شوید

پورتال معاونت اجرایی   :    www.ekoef.ir

سامانه رزرواسیون معاونت اجرایی :  http://office.ekoef.ir

سامانه ارسال پرسش و پاسخ

گذرواژه را فراموش نمودم

سامانه صدور کارت رفاهی

سامانه انتقادات و پیشنهادات

سامانه ارسال پیامک اداره رفاه و تامین اجتماعی با شماره 09218010538 آماده انتقادات و پیشنهادات  شما می باشد 

اطلاعیه در خصوص اشکالات ورود به سامانه رزرواسیون
جستجو
آرشیو اخبار