چهارشنبه ، 1 خرداد ، 1398
اطلاع رسانی
کد خبر: 458   |  دفعات بازدید : 7804   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

شرایط و زمان ثبت نام در نوروز 1396

20 بهمن, 1395
شرایط و زمان ثبت نام در نوروز 1396

ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر شرایط و زمان ثبت نام نوروز 1396 را باطلاع همکاران محترم می رسانیم :

امکان ثبت نام در بازه پایانی سال 1395 از یکم اسفند ماه لغایت بیستم اسفند ماه از روز جاری بیستم بهمن ماه ساعت 18 در مجتمع های خزرآباد ساری ، میلاد مشهد مقدس ، کپورچال بندر انزلی و معصومیه قم آغاز خواهد شد ، ضمناً ثبت نام در بازه بهار 1396 برای تالارهای دشت بهشت از روز جاری فراهم می باشد .

شرایط سال جدید در مجتمع های فرهنگی رفاهی معاونت اجرایی برای سال 1396

اطلاعیه فوری : امکان ثبت نام در مجتمع فرهنگی رفاهی میلاد مشهد مقدس از ساعت 18 روز جاری مورخ 30-11-95 از طریق سامانه آغاز خواهد شد و مجتمع های ساری ، سرعین ، کپورچال و خزرآباد ساری از تاریخ 3-12-95 ساعت 18 آغاز می شود - بازه نوروز 1396 از تاریخ 20 اسفندماه 95 لغایت 31 فروردین ماه 1396 می باشد .

بازه ثبت نام مجتمع های فرهنگی رفاهی خزرآباد ساری ، آبدرمانی سرعین ، میلاد مشهد مقدس ، کپورچال بندر انزلی و معصومیه قم طی دو مرحله ، نوبت اول در تاریخ 5 اسفند ماه و مرحله دوم 10 اسفند ماه 95 از ساعت 9 صبح آغاز خواهد شد . لازم ذکر است در مرحله اول ظرفیت 70 درصد مجتمع ها و در بازه دوم 30 درصد ظرفیت فعال می باشد ، از این رو خواهشمندیم در هنگام ثبت نام دقت لازم داشته باشید . 

در کلیه مجتمع های فرهنگی رفاهی معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه اسکان برای شخص پرسنل ، همسر ، فرزند ، پدر و مادر پرسنل رایگان بوده و برای بقیه همراهان شامل هزینه اسکان خواهد بود ، با توجه به کنترل مدارک شناسایی در مجتمع ها خواهشمندیم هنگام ثبت اسامی و نسبت همراهان در سیستم دقت لازم را داشته باشید تا شامل جریمه نشوید .

مجتمع خزرآباد ساری : با توجه به واگذاری رستوران به بخش خصوصی می توانید هنگام ثبت نام تنها تمایل خود را برای استفاده از سرویس غذا اعلام نمایید و هیچ محدودیتی در استفاده از رستوران وجود نخواهد داشت .

مجتمع آبدرمانی سرعین : با توجه به واگذاری رستوران به بخش خصوصی می توانید هنگام ثبت نام تنها تمایل خود را برای استفاده از سرویس غذا اعلام نمایید و هیچ محدودیتی در استفاده از رستوران وجود نخواهد داشت .

مجتمع کپورچال بندرانزلی : با توجه به واگذاری رستوران به بخش خصوصی می توانید هنگام ثبت نام تنها تمایل خود را برای استفاده از سرویس غذا اعلام نمایید و هیچ محدودیتی در استفاده از رستوران وجود نخواهد داشت .

مجتمع میلاد مشهد مقدس : ثبت نام در این مجتمع بدون غذا و با غذا می باشد و در صورت استفاده از سرویس غذا به ازای هر نفر 280000 ریال هنگام ثبت نام از طریق سامانه اخذ خواهد شد .

مجتمع معصومیه قم : ثبت نام در این مجتمع بدون غذا و با غذا می باشد و در صورت استفاده از سرویس غذا به ازای هر نفر 280000 ریالهنگام ثبت نام از طریق سامانه اخذ خواهد شد .

 

ضمنا تمامی منوهای مجتمع های فوق در سامانه ثبت نام قابل مشاهده می باشد ، این معاونت تلاش نموده تا با واگذاری رستوران به بخش خصوصی و ارائه تنوع غذایی بیشتر و با هزینه کمتر نسبت به رستوران های اطراف با نظارت کامل بر عملکرد پیمانکاران امکانات لازم را برای آسایش شما عزیزان فراهم نماید .

سهمیه سالانه ثبت نام : لازم بذکر است بازه های مجتمع های فرهنگی رفاهی از 20 اسفندماه سال گذشته تا 20 اسفند ماه سال جاری محاسبه می گردد ، یعنی اگر پرسنلی در این بازه ثبت نام نماید سهمیه سال جاری آن لحاظ می گردد . توضیح اینکه هر یک از پرسنل دستگاه قضایی می توانند در سال یکبار از هر یک از مجموعه های این معاونت بصورت رایگان و در مجتمع های مشهد و ساری در نوبت دوم و سوم با هزینه  استفاده نمایند .

جهت عضویت در کانال تلگرام معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه روی لینک زیر می توانید کلیک نمایید :    


شرایط و زمان ثبت نام در نوروز 1396شرایط و زمان ثبت نام در نوروز 1396شرایط و زمان ثبت نام در نوروز 1396
جستجو
آرشیو اخبار