دوشنبه ، 27 دی ، 1395
اطلاع رسانی
کد خبر: 45   |  دفعات بازدید : 658205   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

ورود به سامانه ثبت نام

02 خرداد, 1390

جدول ثبت نام در سال  1395  به شرح ذیل اعلام می گردد

نام مجموعه های رفاهی
بازه ثبت نامی
شروع ثبت نام
مجتمع های ساری ، مشهد ، قم . کپورچال
بازه پاییز از 1-11-95 لغایت 20-12-95
20 دیماه ساعت 18
مجتمع تفریحی رفاهی دشت بهشت (رستوران سنتی و تالار) دیماه ماه 1395 (1-10-95 لغایت 29-12-95 )
در حال ثبت نام
مجتمع های ساری ، مشهد ، قم . کپورچال از 1-10-95 تا 30-10-95 در حال ثبت نام
مجتمع های سرعین
از تاریخ 1-8-95 لغایت 20 اسفندماه 95 
تعطیل است

همکار گرامی ، معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضائیه جهت جلب رضایت خاطر و آسایش همکاران محترم اقدام به طراحی و راه اندازی سامانه ثبت نام اینترنتی مراکز تفریحی و مهمانسراهای قوه قضائیه نموده است ، خواهشمندیم قبل از ثبت نام و ورود به سامانه به نکات زیر توجه فرمائید :

شرایط عمومی استفاده از مجتمع های فرهنگی رفاهی حوزه ریاست قوه قضاییه

1-       رعایت حجاب اسلامی با پوشش حجاب برتر (چادر) برای بانوان محترم از بدو ورود الزامی می باشد .

2-      داشتن کدملی تمامی همراهان بهنگام ثبت نام و ثبت آن در سامانه الزامی است .

3-      حضور پرسنل دستگاه قضایی و ثبت اسامی تمامی همراهان (حتی زیر دوسال ) جهت بهره مندی از امکانات الزامی است .

4-      حداقل مدت استفاده یک شب و حداکثر سه شب خواهد بود .

5-      همراه داشتن و استفاده از وسایل و لوازم پخت و پز باعنایت به وجود رستوران ، آشپزخانه و سلف غذای گرم اکیداً ممنوع است .

6-      تمامی اموال و اماکن مجموعه جزو بیت المال مسلمین بوده حفظ و نگهداری آنها واجب است و در صورت وارد کردن خسارت ، هزینه آن درهنگام تخلیه اطاق از سرپرست اخذ خواهد شد .

7-      همراه داشتن وسایل بهداشتی شخصی از قبیل حوله حمام ، حوله دست ، مسواک و ... الزامی است و مجتمع از ارائه این نوع سرویس ها معذور می باشد .

8-      پس از ثبت نام قطعی و دریافت معرفینامه امکان انصراف از تاریخ یا تغییر تاریخ انتخابی امکان ندارد و وجه واریزی آن به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد .

9-      آخرين مهلت ثبت نام در هر بازه زماني سه روز قبل از ورود به مجموعه می باشد .

10-   استفاده از مجموعه انتخابی فقط از طريق ثبت نام اينترنتي ، دریافت شناسه ثبت نام و معرفینامه اینترنتی امکان پذیر است و نیازی به پرینت معرفی نامه نیست.

11-   جهت پرداخت مبلغ بصورت آنلاین داشتن کارت پول انواع کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، رمزدوم عابربانک، CVV2  وتاریخ اعتبارکارت الزامی است .

12-   جهت پرداخت مبلغ بصورت فیش پس از اعلام مبلغ در قسمت پیش ثبت نام (دریافت پیش فاکتور) و واریز آن و سپس ثبت فیش آن در سامانه الزامی و انتظار جهت تایید توسط سامانه است .

13-   بهاي ثبت نام براي کليه پرسنل بشرح زیر است :

هزینه با غذا ( صبحانه ، نهار و شام ) : بازای هر نفر در هر روز مبلغ  280000 ریال در قالب منوی تعیین شده و در صورت عدم ثبت نام با سرویس غذا مجموعه هیچگونه تعهدی را در تهیه غذا نخواهد داشت .

هزینه بدون غذا : هزینه اسکان کاملاٌ رایگان می باشد .

هزینه برای همراهان محرم (با سرویس غذا) : شامل برادر ، خواهر ، پدر همسر و مادر همسر پرسنل و ... به ازای هر روز با غذا صبحانه ، ناهار ، شام 780000 ریال تعیین شده است و از طریق ثبت نام در سامانه رزرواسیون امکانپذیر خواهد بود.

هزینه برای همراهان محرم (بدون سرویس غذا) : شامل برادر ، خواهر ، پدر همسر و مادر همسر پرسنل و ... به ازای هر شب 50 هزار تومان تعیین و هنگام ثبت نام از طریق سامانه اخذ خواهد شد.

مجتمع آبدرمانی سرعین : در مجتمع آبدرمانی سرعین تنها سرو صبحانه با مبلغ 60000 ریال امکان پذیر است و نهار و شام سرو نمی گردد .

ضمنا ثبت کودکان زیر دوسال الزامی بوده ولی با انتخاب نسبت آنها بعنوان زیر دوسال هزینه ای بابت غذا از شما خذ نخواهد شد و تنها یک سرویس به شما تعلق می گیرد .

14-   در صورتیکه با مشکل رمز عبور مواجه  شدید می توانید از طریق سامانه پیامک 3000833444   استفاده نمائید .

15-   ورود به سایت ترجیحا با یکی از برنامه های فایر فاکس ، کروم یا اینترنت اکسپلورر 7 به بالا امکان دارد.

16-   استفاده از کلیه امکانات مجموعه برای پرسنل دستگاه قضایی کاملاً رایگان می باشد و تنها هزینه غذا در صورت تمایل متقاضی هنگام ثبت نام از طریق سامانه  اخذ خواهد شد.

 جهت ورود از طریق لینک زیر اقدام کنید