جمعه ، 1 تیر ، 1397
اطلاع رسانی
کد خبر: 443   |  دفعات بازدید : 45051   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

نحوه ثبت نام در سامانه بیمه تکمیلی 95 - 96

08 مرداد, 1395
نحوه ثبت نام در سامانه بیمه تکمیلی 95 - 96

همکاران گرامی :

جهت ثبت نام در سامانه بیمه تکمیلی سال 1395 - 1396 نکات زیر را مطالعه و می توانید پس از ورود به پنل کاربری خود اقدام نمایید :

1-    ثبت نام در حال حاضر برای کلیه پرسنل قاضی ، رسمی ، پیمانی ، قرارداد مشاغل کارگری ، معین کار ، دیوان عدالت اداری برقرار می باشد و پرسنل پروژه ای طرف قرارداد با قوه قضاییه ، سازمانهای تابعه و ... بزودی اطلاع رسانی خواهد شد .

2-      مهلت ثبت نام در سامانه از تاریخ 6 مرداد ماه 95 بمدت 10 روز بهمراه 5 روز اجازه ویرایش اطلاعات از تاریخ 16-5-95 می باشد .

3-   اطلاعات لازم جهت ثبت نام شامل: کدپرسنلی ، کدملی ، نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد( روز/ماه/سال) ، شماره شناسنامه ، شماره حساب بانکی ( بانک ملی که حقوق دریافت خواهید نمود ) ، شماره شبای حساب ، نسبت هر یک از اعضاء خانواده با بیمه شده اصلی ، شماره بیمه خدمات درمانی یا بیمه تامین اجتماعی و یا سایر بیمه گران اول می باشد که پس از ورود به سامانه ثبت نام بیمه تکمیلی و انتخاب قسمت ثبت نام بیمه تکمیلی و مطالعه شرایط بیمه نامه و انتخاب طرح مربوطه خواهد بود .

4-      ثبت نهایی در سامانه بیمه تکمیلی بمنزله پذیرفتن کلیه شرایط اختصاصی و عمومی بیمه ایران بوده و بمنزله گواهی کسر از حقوق مبلغ اعلامی در سامانه خواهد بود و امکان تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت و در پایان ثبت نام ، دریافت معرفینامه از سایت جهت امضا و اثرانگشت و ارائه آن به اداره رفاه استان محل خدمت الزامی است .

5-   در صورت ثبت نهایی فقط در بازه ویرایش می توانید اطلاعاتتان را ویرایش کنید .

6-      جهت دریافت شماره شبای حساب می توانید به پایگاه بانک ملی ایران بنشانی : bmi.ir مراجعه نمایید .

7-   در صورت اعلام و ثبت اطلاعات ناقص شماره حساب بانکی (که حقوق دریافت می نمایید) معرفینامه صادره شما باطل خواهد شد و تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار نخواهید گرفت .

8-   در صورت درج اطلاعات سجلی اشتباه و غیرواقعی برای خود و افراد تحت تکفل سامانه هیچ تعهدی نخواهد داشت و درصورت مشاهده آن از سوی بیمه مرکزی ایران ، بیمه تکمیلی شخص مربوطه لغو و مبلغ آن مسترد نخواهد شد . از این رو خواهشمندیم در تکمیل و ثبت اطلاعات دقت لازم بعمل آورید .

9-      پس از ثبت اسامی کلیه افراد می توانید معرفینامه خود را دریافت و پرینت نمایید .

10-  در صورتیکه امکان ورود به سامانه ثبت نام را نداشتید می توانید از طریق سامانه پرسش و پاسخ در صفحه اصلی پایگاه معاونت اجرایی بنشانی www.ekoef.ir درخواست نام کاربری و رمز (گذرواژه) ورود خود را بفرستید تا ظرف 24 ساعت به شما پاسخ داده شود .

11-  در صورت بروز هرگونه مشکل و داشتن سئوال پس از ورود به سامانه می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست در پنل کاربری خود اقدام نموده و منتظر ارسال پاسخ از سوی گروه پشتیبانی این اداره باشید .

جهت دریافت فرم قرارداد بیمه تکمیلی سال 95 - 96 اینجا کلیلک نمایید

طرح یک (الف) بمبلغ 270,000 ریال

طرح دو (ب) بمبلغ 540,000 ریال

طرح سه (ج) بمبلغ 730,000 ریال


 

نحوه ثبت نام در سامانه بیمه تکمیلی 95 - 96