دوشنبه ، 3 اردیبهشت ، 1397
اطلاع رسانی
کد خبر: 436   |  دفعات بازدید : 17210   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

شرایط ثبت نام در مجتمع های فرهنگی رفاهی حوزه ریاست در تابستان 95

30 خرداد, 1395

شرایط عمومی استفاده از مجتمع های فرهنگی رفاهی حوزه ریاست قوه قضاییه

( میلاد مشهد مقدس ، خزرآباد ساری ، معصومیه قم ، آبدرمانی سرعین )

باتوجه به تقاضای بسیاری از خانواده ها و کارکنان شریف دستگاه قضائی مبنی بر ضرورت حفظ شئونات اسلامی برای بانوان و خانواده محترم آنان و همچنین ایجاد محیطی مناسب جهت بهره برداری بیشتر از فضای فراهم شده رعایت حجاب اسلامی با پوشش حجاب برتر (چادر) برای بانوان محترم از بدو ورود الزامی می باشد ودرصورت عدم استفاده چادر توسط بانوان از ورود و تردد جداً جلوگیری بعمل خواهد آمد.

·         حضور ثبت نام کننده (پرسنل دستگاه قضائی) بهمراه شناسنامه های خود و افراد ثبت نام شده تحت تکفل جهت استفاده از امکانات مجموعه الزامی است .

·         ثبت اسامی کلیه همراهان الزامی است درصورت عدم درج اسامی همراهان از ورود آنها به مجموعه ها جلوگیری بعمل خواهد آمد .

·         تذکر : منظور از سرپرست خانوار شخص پرسنل قوه قضاییه می باشد .

·         بهاي ثبت نام براي کليه پرسنل بشرح زیر است :

استفاده از کلیه امکانات مجموعه برای پرسنل دستگاه قضایی کاملاً رایگان می باشد و تنها هزینه غذا در صورت تمایل متقاضی هنگام ثبت نام از طریق سامانه  اخذ خواهد شد

1-       هزینه با غذا ( صبحانه ، نهار و شام ) : بازای هر نفر در هر روز مبلغ  000/280 ریال در قالب منوی تعیین شده و در صورت عدم ثبت نام با سرویس غذا مجموعه هیچگونه تعهدی را در تهیه غذا نخواهد داشت .

2-       هزینه بدون غذا : هزینه اسکان کاملاٌ رایگان می باشد .

3-    هزینه برای همراهان محرم (با سرویس غذا) : شامل برادر ، خواهر ، پدر همسر و مادر همسر پرسنل و ... به ازای هر روز با غذا صبحانه ، ناهار ، شام 780000 ریال تعیین شده است و از طریق ثبت نام در سامانه رزرواسیون امکانپذیر خواهد بود.

4-    هزینه برای همراهان محرم (بدون سرویس غذا) : شامل برادر ، خواهر ، پدر همسر و مادر همسر پرسنل و ... به ازای هر شب 50 هزار تومان تعیین و هنگام ثبت نام از طریق سامانه اخذ خواهد شد.

5-    مجتمع آبدرمانی سرعین : در مجتمع آبدرمانی سرعین تنها سرو صبحانه با مبلغ 000/60 ریال امکان پذیر است و نهار و شام سرو نمی گردد .

ضمناً نسبت همراهان شما توسط واحد پشتيباني کنترل خواهد شد و در صورت ثبت اشتباه نوع همراهان ثبت نام شما باطل خواهد شد

و در صورت عدم وجود ظرفیت ( تعداد تخت ) شما میتوانید تخت اضافه خریداری و ثبت نام نمایید -  مثال : چنانچه خانواده اي دو نفره باشد و به جاي تخت دو نفره ، سه نفره ، چهار نفره يا بیشتر ثبت نام نمايد ، در زمان پذيرش پس از تطبيق با شناسنامه و کارت ملي از پذیرش آنها جلوگيري بعمل خواهد آمد و باید هزینه تخت اضافه را پرداخت کنند ولی شما می توانید در قسمت همراهان گزینه تخت اضافه را انتخاب و ثبت نام کنید ، لذا خواهشمندیم در تعداد تخت انتخابی دقت نمایید .

·         حداقل مدت استفاده یک شب و حداکثر سه شب خواهد بود .

·         همراه داشتن و استفاده از وسایل و لوازم پخت و پز باعنایت به وجود رستوران ، آشپزخانه و سلف غذای گرم اکیداً ممنوع است .

·     تمامی اموال و اماکن مجموعه جزو بیت المال مسلمین بوده حفظ و نگهداری آنها واجب است و در صورت وارد کردن خسارت ، هزینه آن درهنگام تخلیه اطاق از سرپرست اخذ خواهد شد .

·     همراه داشتن وسایل بهداشتی شخصی از قبیل حوله حمام ، حوله دست ، مسواک و خمیردندان الزامی است و مجتمع از ارائه این نوع سرویس ها معذور می باشد .

·     هر یک از پرسنل دستگاه قضائی در یکسال فقط یکبار حق استفاده از مجموعه را بصورت رایگان دارند و در صورت استفاده از مجتمع های میلاد مشهد مقدس و خزراباد ساری در نوبت دوم مبلغ 500000 ریال و نوبت سوم مبلغ 700000  ریال بابت هزینه اسکان از طریق سیستم دریافت خواهد شد و در صورت استفاده از رستوران مطابق منوی ارائه شده به هر نفر دویست و هشتاد هزار ریال از طریق سامانه اضافه و از طریق سامانه اخذ خواهد شد .

·         پس از ثبت نام قطعی و دریافت معرفینامه امکان انصراف از تاریخ یا تغییر تاریخ انتخابی امکان ندارد و وجه واریزی آن به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد .

جهت مشاهده منوهای مجتمع بر روی نام مجموعه کلیک نمایید

مجتمع میلاد مشهد مقدس

مجتمع خزرآباد ساری

مجتمع آبدرمانی سرعین

مجتمع معصومیه قم

رستوران سنتی دشت بهشت تهران

تالار پذیرایی دشت بهشت تهران